Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Pracownik produkcji w branży elektronicznej

Pracownik produkcji w branży elektronicznejPracownik produkcji w branży elektronicznej

Miejsce pracy: Pardubice

Zakres obowiązków:

Stała praca jako pracownik produkcji przy linii montażowej w branży elektrotechnicznej, w zakładach produkujących m.in. podzespoły komputerowe
Praca jest stojąca, zmianowa, zmiany najczęściej 12-godzinne PRACA OD ZARAZ

Wymagania:

Bardzo dobry stan zdrowia
Osoby zainteresowane nie mogą być karane
Bardzo duża zręczność, sprawność manualna, precyzyjność
Sumienność, zaangażowanie
Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
Gotowość do przejścia procesu rekrutacji w KATOWICACH
MILE WIDZIANE RÓWNIEŻ KOBIETY
PRACA OD ZARAZ

Nasz Klient oferuje: lub Oferujemy:

Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
Bezpłatny przejazd z Katowic do miejsca zakwaterowania
Bezpłatny dowóz z hotelu do miejsca pracy
Wynagrodzenie w oparciu o stawki godzinowe
Praca docelowo na umowę o pracę, długoterminowa
Opieka koordynatora

Tu sposób kontaktu z pracodawcą, adres itp.
katowice@skexpres.cz
Inne informacje Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr telefonu:, Katowice: 665 777 031, 665 777 451 (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00), lub o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych podczas procesu rekrutacji na adres mailowy:
Pensja:
Lokalizacja: Pardubice
Firma: skexpres
Oferta pracy Pracownik produkcji w branży elektronicznej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 2816 razy | 12-07-2013