Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik produkcji: produkcja i pakowanie przekąsek/ Helmon

Pracownik produkcji: produkcja i pakowanie przekąsek/ HelmonHOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.


Praca w zakładzie, który zajmuje się produkcją i przygotowywaniem mięsnych snacków oraz przekąsek (frikandele, krokiety, viandele, klopsiki, hamburgery itp.)

Czym się będziesz zajmować?

Praca przy linii produkcyjnej/ pakującej:
-przygotowanie produktów (mięsnych) do obróbki
-dodawanie przypraw
-formowanie przekąsek
-pakowanie
-obsługa maszyny
-inne prace produkcyjne.

Dodatkowe informacje:

Praca w systemie 3 zmianowym (07:00-15:00 | 15:00-23:00 | 23:00-07:00 (niedziela od 22.00-07.00) od poniedziałku do piątku.
Lokalizacja: Helmond

Jakie są nasze oczekiwania?
- motywacja i chęć do pracy
- dyspozycyjność na długi okres czasu

Co oferujemy?

Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski.
Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem.
Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego.
Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.


Cały proces rekrutacji odbywa się on-line!


Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (z informacją PRODUCKJA PRZEKĄSEK w tytule maila) na adres mailowy praca@hobij.pl

Prosimy również o zamieszczenie w CV klauzuli:
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji.
Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: PracaHobij
Kontakt 4u
praca@hobij.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


PracaHobij | Czytano 124 razy | 16-09-2022

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.