Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik produkcji - praca pod Amsterdamem! BONUS

Pracownik produkcji - praca pod Amsterdamem! BONUSPolacy nadal mogą wyjeżdżać z Polski bez ograniczeń, a granice holenderskie i niemieckie pozostają otwarte. Zagraniczne oferty pracy OTTO Work Force są aktualne i biura rekrutacyjne funkcjonują każdego dnia. Uwaga: Proces rekrutacyjny możemy przeprowadzić w pełni zdalnie, bez konieczności przyjazdu do biura.
Oferta idealna także dla osób nieznających dobrze JĘZYKA ANGIELSKIEGO! TYLKO TERAZ! Bonus za przepracowanie pełnego kontraktu - 100 euro!
Miejsce pracy: Zaandam, Holandia
Twoje zadania:
#8226; Pakowanie mięsa do pojemników
#8226; Kontrolowanie jakości gotowych produktów
#8226; Dbanie o odpowiedni przebieg procesu produkcyjnego
Co oferujemy?
#8226; Pracę na dwie zmiany
#8226; Atrakcyjną stawkę godzinową #8211; 11, 85#8364; brutto z dodatkami
#8226;. Bonus za przepracowanie pełnego kontraktu - 100 euro!
#8226; Ubezpieczenie pracownicze
#8226; Możliwość zakwaterowania
#8226; Darmowy transport z naszych lokacji
#8226; Minimum formalności
#8226; Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO
#8226; Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
#8226; Dajemy umowy na czas nieokreślony po półtora roku zatrudnienia, a już po 11 miesiącach wszyscy nasi pracownicy otrzymują umowy z gwarantowaną liczbą godzin!
Wymagania:
#8226; Gotowość do pracy w temperaturze ok 6 °C

O firmie:
Hilton Foods Holland B.V. to zakład produkujący mięso z wykorzystaniem najnowszych technologii np. zautomatyzowany system magazynowy. Fabryka w Zaandam ma własną stołówkę, zapewniającą pracownikom darmowe napoje (kawa, herbata, woda), bezpłatną kolację podczas pracy na drugą zmianę oraz możliwość zakupu innych posiłków w niskich cenach.
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pensja:
Lokalizacja: Miejsce pracy: Zaandam, Holandia
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Oferta pracy Pracownik produkcji - praca pod Amsterdamem! BONUS może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 307 razy | 23-11-2020