Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik produkcji pakowanie waryw i owoców

Pracownik produkcji pakowanie waryw i owocówSza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

PRACOWNIK PRODUKCJI - pakowanie warzyw/owoców

Helmond
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Ilość godzin pracy: ok. 32- 40/tydzień
Praca na ok. 6 miesięcy

Obowiązki:
Praca na produkcji. Produkcja warzyw lub owoców. Obsługa maszyn do pakowania produktów spożywczych.
W zależności od działu praca przy myciu, cięciu warzyw, pakowaniu w foliowe worki lub tacki, układaniu i przenoszeniu skrzynek, zbieraniu zamówień - pracownik może być przenoszony na różne działy.
Praca w zakładzie produkcyjnym na hali, temperatura ok 4 stopnie.

Praca również dla par!

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
Znajomość obsługi komputera- mile widziana
Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
Uczciwość, rzetelność
Chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

Oferujemy:
Stawki wiekowe euro brutto/h:
18-19 lat: 6, 15
20 lat: 6, 86
21 lat: 8, 33
22 lata i więcej: 9, 80
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
Praca zmianowa (3 zmiany - nieregularne), 8 godzin dziennie

Dodatki zmianowe za pracę:
-Poniedziałek- piątek
0:00 #8211; 6:00: 40% dodatku
19:00-23:00: 25% dodatku
23:00-0:00: 40% dodatku

-Sobota
23:00-0:00: 100% dodatku

-Niedziela
0:00- 23:00: 100% dodatku
23:00- 0:00: 40% dodatku
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Euro work
Oferta pracy Pracownik produkcji pakowanie waryw i owoców może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Euro work | Czytano 722 razy | 16-01-2018