Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Pracownik produkcji - pakowanie sałatek

Pracownik produkcji - pakowanie sałatekRozpoczęcie pracy: OD ZARAZ
Okres pracy: pierwsza umowa na 3 miesiące (z możliwością podjęcia pracy na stałe)

Ilość wakatów: 10

Oferujemy:
- stawka godzinowa 131 NOK (14 #8364;) plus dodatek wakacyjny,
- średnie zarobki miesięczne brutto: 18000 NOK (2 000 #8364;),
- 37 h w tygodniu,
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
- możliwość zaliczki do 3000 koron,
- pomoc w organizacji mieszkania, 80 - 100 kr/doba (ok. 30 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
- duńska umowa z oddelegowaniem do Norwegii,
- obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:
- pakowanie warzyw i owoców w plastikowe pudełka,
- układanie pudełek z sałatami,
- kontrola jakości.

Oczekujemy:
- dobra znajomość języka angielskiego,
- mile widziane wykształcenie techniczne lub umiejętność obsługiwania maszyn produkcyjnych,
- doświadczenie na podobnym stanowisku wymagane,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
- własny samochód (dojazdy do pracy).
- dobry stan zdrowia
Pensja: 6 000 / 7 000 PLN netto
Lokalizacja: Stavanger
Firma: PF GRUPPEN
Oferta pracy Pracownik produkcji - pakowanie sałatek może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

| Czytano 1272 razy | 07-06-2017