Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Pracownik produkcji Oleśnica

Pracownik produkcji OleśnicaProgresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Oleśnica

Opis stanowiska:
-obsługa maszyn produkcyjnych
-montaż, pakowanie elementów
-wstępna kontrola jakości
-dbałość o porządek na miejscu pracy

Wymagania:
-Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
-Minimum wykształcenie zasadnicze
-Umiejętność szybkiego uczenia się
-Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek - piątek).

Oferujemy:
-Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
-Pracę w nowoczesnym zakładzie,
-Przeszkolenie na stanowisku pracy,
-Możliwość rozwoju zawodowego
Pensja:
Lokalizacja: Oleśnica
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Pracownik produkcji Oleśnica może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4677 razy | 11-12-2015