Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik produkcji Mercedes

Pracownik produkcji MercedesWalter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI AUTO-MOTO
miejsce pracy: NIEMCY

Zakres obowiązków:

- praca przy produkcji kierownic Mercedes-Benz,
- praca precyzyjna branża auto-moto,
- współpraca z kontrolą jakości,
- produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
- zdolności manualne,
- doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
- Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu.
- Rosnące stawki godzinowe.
- Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
- Płatne urlopy i premie świąteczne.
- Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
- Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
- Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.
- Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
- Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
- Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
- Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej.

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.
Pensja:
Lokalizacja: Bad Neustadt
Firma: Walterfachkraft
Oferta pracy Pracownik produkcji Mercedes może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Walter-Fach-Kraft | Czytano 484 razy | 05-01-2018