Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik produkcji (k/m) - Niemcy - Praca dla studentów

Pracownik produkcji (k/m) - Niemcy - Praca dla studentówStudencie!

Wakacje dobiegają końca, ale nie rekrutacja!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Chcesz sobie dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Miejsce pracy: Haren/Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

- Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
- Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych - np. kurczak w przyprawach z warzywami
- Odważanie produktów
- Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

- Umiejętność pracy w zespole
- Wytrzymałość fizyczna
- Gotowość do pracy dwuzmianowej
- Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w wysokości 10, 15 euro brutto/h oraz dodatki i premie
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
- Tanie obiady w stołówce zakładowej
- Bezpłatną odzież roboczą
- Wsparcie polskiego koordynatora
- Uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50
Pensja:
Lokalizacja: Haren/Wietze
Firma: CP-Personal
Oferta pracy Pracownik produkcji (k/m) - Niemcy - Praca dla studentów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

CP-Personal | Czytano 283 razy | 04-09-2020