Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik produkcji (k/m) - Dla par i singli

Pracownik produkcji (k/m) - Dla par i singliAgencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!

Miejsce pracy: Haren/Wietze (Dolna Saksonia)

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.in. najbardziej znanych sieci restauracji fast food na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:

- Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
- Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych - np. kurczak w przyprawach z warzywami
- Odważanie produktów
- Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

- Umiejętność pracy w zespole
- Wytrzymałość fizyczna
- Gotowość do pracy dwuzmianowej
- Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

- Pracę od zaraz!
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10, 15 euro brutto/h - zarobki oraz dodatki i premie według taryfy płac iGZ
- Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
- Przyjazny system zaliczek
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
- Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
- Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26 euro), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 euro za tydzień
- Tanie obiady w stołówce zakładowej
- Bezpłatną odzież roboczą
- Wsparcie polskiego koordynatora
- Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki
Pensja:
Lokalizacja: Haren / Wietze
Firma: CP-Personal
Oferta pracy Pracownik produkcji (k/m) - Dla par i singli może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

CP-Personal | Czytano 264 razy | 21-09-2020