Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości językaZakres obowiązków:

#8226; Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
#8226; Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych #8211; np. kurczak w przyprawach z warzywami
#8226; Odważanie produktów
#8226; Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:

#8226; Pracę od zaraz! Boisz się ewentualnych obostrzeń? W razie wprowadzenia ograniczeń w poruszaniu się i przekraczaniu granicy otrzymasz przepustkę jako pracownik firmy niezbędnej do utrzymania systemu!
#8226; Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości:
- 10, 15 #8364; brutto/h najpóźniej do 31.03.2021 (ewentualny wzrost stawki od 1.02. lub 1.03., ale najpóźniej od 1.04.2021)
- ze względu na na zmianę prawa: od 1.04.2021 przejęcie przez zakład oraz wzrost stawki do 11, 50 #8364; lub 12#8364; brutto/h!
#8226; Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 #8364; za tydzień #8211; Przez pierwsze 5 dni kwarantanny po przyjeździe zakwaterowanie jest za darmo!
#8226; 80 #8364; netto za okres kwarantanny po przyjeździe wypłacane po przepracowaniu pełnego miesiąca bez nieobecności
#8226; Testy na koronawirusa #8211; Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów
#8226; Przyjazny system zaliczek
#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich do 31.03. przez agencję, a od 1.04. umowa bezpośrednio z zakładem pracy
#8226; Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
#8226; Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i od odpowiedzialności cywilnej
#8226; Tanie obiady w stołówce zakładowej
#8226; Bezpłatną odzież roboczą
#8226; Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:

#8226; Umiejętność pracy w zespole
#8226; Wytrzymałość fizyczna
#8226; Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
#8226; Gotowość do pracy dwuzmianowej
#8226; Mile widziany własny samochód

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Concept_Plus
Oferta pracy Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 312 razy | 20-01-2021