Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik produkcji

Pracownik produkcjiPracownik Produkcji (m/k) Freiburg im Breisgau
Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełen
Wymagany język niemiecki: nie

Zakres obowiązków
#8226;kontrola jakości towaru i wysylki
#8226;praca na produkcji sklepu internetowego
#8226;prosta obsługa maszyn
Wymagania
#8226;mile widziane doświadczenie na produkcji
#8226;umiejętność pracy w grupie
#8226;sprawność fizyczna
Oferujemy
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie
#8226;umowę o prace z Niemieckim Pracodawcą
#8226;pomoc polskiego koordynatora na miejscu
#8226;pracę w systemie zmianowym
W celu uzyskania dalszych informacji prosze o kontakt telefoniczny 0049-76159046310
Bonus dla każdego!
Jeśli masz znajomego, który zna język niemiecki i szuka właśnie pracy w Niemczech, poleć mu pracę w firmie Dynamic GmbH.
Jeśli osoba polecona przez Ciebie przepracuje u Nas minimalnie 4 tygodnie wynagrodzimy Ci tą pomoc i zaangażowanie bonusem w kwocie 100 eur netto.

Pensja:
Lokalizacja: Freiburg im Breisgau
Firma: Dynamic
Oferta pracy Pracownik produkcji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 1046 razy | 16-10-2017