Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Pracownik produkcji/ darmowe zakwaterowanie/ Kurim

Pracownik produkcji/ darmowe zakwaterowanie/ KurimAgencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na produkcji w Czechach.
Dojazd do Czech we własnym zakresie (pracodawca zwraca koszty dojazdu).
Możliwość pracy dla osób bez doświadczenia, bez znajomości języka, dla par oraz grup.

Lokalizacja: Kurim (15km od Brna).
Możliwość przyjazdu: 26.09.2021 - niedziela

Opis stanowiska:
- Proste prace produkcyjne (montaż podzespołów elektrycznych / elektronicznych).

Wymagania:
- Brak przeciwwskazań do pracy
- Dojazd do Czech we własnym zakresie
- Motywacja i chęć do pracy

Oferta:
- Czeska umowa o pracę.
- Darmowe zakwaterowanie.
- Możliwość stabilnego, długoterminowego zatrudnienia.
- Całkowity zwrot kosztów dojazdu do Czech.
- Zwrot kosztów dojazdu do pracy.
- Zarobki w przeliczeniu: 3 000zł netto za 165 godzin (15 dni pracujących).
- Możliwość nadgodzin (dodatkowo lepiej płatnych).
- Praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00.
- Dodatki zmianowe, dodatki za obecność w pracy, urlop (20 dni),
- Dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy.

+48 691 839 554

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: rekrutacja@kbti.pl wpisując w tytule : Pracownik produkcji-Czechy Kurim
Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Pensja:
Lokalizacja: Kurim
Firma: KbtiPoland
Oferta pracy Pracownik produkcji/ darmowe zakwaterowanie/ Kurim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 435 razy | 20-09-2021