Strona główna >> Podkarpackie >> Dam pracę

Pracownik produkcji bez znajomości języka - nawet do 12 euro

Pracownik produkcji bez znajomości języka - nawet do 12 euroPracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12, 50 euro brutto/h!
Pełny etat
Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:
Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych; np. kurczak w przyprawach z warzywami
Odważanie produktów
Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
Pracę od zaraz!
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 euro brutto/h, a po 3 miesiącach 12, 50 euro brutto/h!
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
Tanie obiady w stołówce zakładowej
Bezpłatną odzież roboczą
Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
Gotowość do pracy dwuzmianowej
Mile widziany własny samochód

Pensja:
Lokalizacja: Haren
Firma: Concepcik
Oferta pracy Pracownik produkcji bez znajomości języka - nawet do 12 euro może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Podkarpackie >> Dam pracę

Concepcik | Czytano 580 razy | 22-09-2021