Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI / #8364;10, 70 BRUTTO/H. + DODATKI / BUN

PRACOWNIK PRODUKCJI / #8364;10, 70 BRUTTO/H. + DODATKI / BUNPRACOWNIK PRODUKCJI / #8364;10, 70 BRUTTO/H. + DODATKI / BUNSCHOTEN
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI W FIRMIE Z RYBAMI
Miejsce pracy: Bunschoten-Spakenburg
Czas trwania oferty: praca stała na długi okres
Opis oferty i główne obowiązki:
W firmie zajmującej się porcjowanie ryb szukamy pracownika produkcyjnego na różne działy. Jest to praca w klimatyzowanej hali (około 5-6°C), tak więc obowiązkowe są ciepłe ubrania. Są tam działy takie jak: porcjowanie ryb, dział mielenia ryb, dział czyszczenia skrzynek i pojemników. Pracownicy mogą być rozmieszczeni na wszystkich działach. Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego, aby bez problemu porozumieć się z holenderskimi kolegami.
Oferujemy:
Stawkę podstawową #8364;10, 70 brutto/h + dodatek 125% za nadgodziny
Bezpłatny transport do pracy
Cotygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie zdrowotne w cenie #8364;26, 29 tygodniowo
Zakwaterowanie firmowe w cenie #8364;85 tygodniowo
Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
Wymagania:
Prawo jazdy
Podstawowa znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Gotowość do pracy w niskich temperaturach
Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoje aktualne c.v. na work@abmiddennederland.nl z dopiskiem #8222;produkcja-ryby#8221; lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (030)229 22 52.
Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook: AB Midden Nederland PL
O nas:
AB Midden Nederland jest agencją pośrednictwa pracy, która już ponad 50 lat zatrudnia pracowników tymczasowych. Oferujemy pracę w takich sektorach jak logistyka, produkcja, ogrodnictwo, oraz oferty dla specjalistów.
NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SIĘ DO AB MIDDEN NEDERLAND!
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: ABMN
Kontakt
Oferta pracy PRACOWNIK PRODUKCJI / #8364;10, 70 BRUTTO/H. + DODATKI / BUN może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

ABMN | Czytano 292 razy | 13-12-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.