Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pracownik prefabrykacji

Pracownik prefabrykacjiObecnie dla jednego ze swoich klientów poszukujemy osób do Pracy w Belgii na stanowisko: Pracownik prefabrykacji

Zakres obowiązków:
-przygotowanie nowego szalunku
- szalowanie na podstawie rysunku
- Obsługa zbiornika wylewającego

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o polską umowę o prace ( składki liczone od kwoty 4055 zł)
-atrakcyjne wynagrodzenie od 15 euro/h brutto
-darmowe zakwaterowanie
-możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
- mile widziana znajomość jednego z języków #8211; niemieckiego, francuskiego lub angielskiego
- prawo jazdy kat. B i własny samochód- na dojazdy do pracy
- doświadczenie w spawaniu
- dobra znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie na ww. stanowisku
Pensja: 15 euro/h
Lokalizacja:
Firma: Work On Personal LTD
Oferta pracy Pracownik prefabrykacji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Work On Personal LTD | Czytano 463 razy | 08-11-2017