Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik pralni Niemcy

Pracownik pralni NiemcyGo2 Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu
międzynarodowych projektów.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:
PRACOWNIK PRALNI NIEMCY / PRACA TYLKO NA STREFIE CZYSTEJ

Lokalizacja: okolice Munster

Obowiązki:
#183; załadunek prania do maszyn piorących
#183; obsługa i nadzór maszyn piorących i maglujących
#183; prasowanie i maglowanie
#183; składanie prania w kostkę i jej pakowanie

Wymagania:
#183; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
#183; rzetelności i uczciwości w wykonywaniu obowiązków
#183; umiejętność pracy w zespole
#183; własny samochód do wyjazdu #8211; mile widziany
#183; gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:
#183; stawka godzinowa 10, 45 euro brutto na godzinę bez j. niemieckiego,
#183; komfortowe zakwaterowanie bezpłatne
#183; pracę w pełnym wymiarze godzin
#183; nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej
#183; płatny urlop wypoczynkowy
#183; wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy
się mogli z Państwem skontaktować.

Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez
firmę Go2 Work (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych
osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i
w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(RODO))
Pensja: 10, 45 euro brutto
Lokalizacja:
Firma: IzaLew
Oferta pracy Pracownik pralni Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

IzaLew | Czytano 346 razy | 13-07-2021