Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Pracownik Ogólnobudowlany - Szwecja

Pracownik Ogólnobudowlany - SzwecjaObecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na wyjazd do Szwecji:

Obowiązki
- prace hydrauliczne na budowach (wymiana, konserwacja i udrażnianie rur oraz instalacji)

Wymagania
- mile widziane doświadczenie w hydraulice
- język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie i odprowadzane wszystkie składki
- zakwaterowanie i transport
- wsparcie administracyjne i opieka koordynatora
- pracę w miejscowościach do wyboru: Sztokholm i okolice lub Sundsvall
- projekt długofalowy
- możliwość pracy w parach, gdzie jedna z osób posługuje się komunikatywnym językiem angielskim

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: gdansk@recrewhr.pl z dopiskiem : PO/SZWECJA.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.
INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Pensja:
Lokalizacja: Sztokholm
Firma: Recrew Hr
Kontakt 4u
gdansk@recrewhr.pl
601 885 483
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Recrew | Czytano 592 razy | 19-07-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ