Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY / GORINGEN / HOLANDIA

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY / GORINGEN / HOLANDIAAgencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje pracowników ogólnobudowlanych (budowa statków).

MIEJSCE PRACY: Groningen

Opis stanowiska:
- Budowanie elementów konstrukcyjnych na podstawie rysunku technicznego (wypalanie spoin, mierzenie, wymiarowanie elementów konstrukcyjnych, żłobienie, szlifowanie)
- dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Prawo jazdy kat. B oraz auto
- Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- CV w języku angielskim

Oferta:
- Zarobki ok. 580 euro NETTO tygodniowo
- Zapewnione zakwaterowanie
- zatrudnienie na holenderskich warunkach

Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja[małpa]kbti.pl w tytule: Piaskarz #8211; Różne lokalizacje w Holandii
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".


Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KbtiPoland
Kontakt 4u
+48 570 935 868
rekrutacja@kbti.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


KbtiPoland | Czytano 38 razy | 13-05-2022

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.