Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pracownik na produkcji drobiu, MOL

Pracownik na produkcji drobiu, MOLPracownik na produkcji drobiu, MOL]
Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta poszukuje pracowników
Miejscowość: Mol
Opis stanowiska:
- wykrawanie mięsa ręcznie i maszynowo
- rozbiór mięsa na części
- sprzątanie swojego stanowiska pracy
- wieszanie na haki drobiu
Wymagamy:
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- własne zakwaterowanie i dojazd
Oferujemy:
- 13.85 euro brutto/h plus dodatki za pracę w systemie zmianowym
- ubezpieczenie
- umowa belgijska
Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując: Pracownik produkcji drobiu Mol
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
[Employee in poultry production, MOL]
The KBTI Poland employment agency (cert. 9154) is looking for employees for the client
City: Mol
Job description:
- trimming meat by hand and machine
- cutting meat into parts
- cleaning your workplace
- hanging on poultry hooks
We require:
- experience in a similar position is welcome
- own accommodation and transport
We offer:
- EUR 13.85 gross / h plus shift work allowances
- insurance
- Belgian agreement
More information +48 570 935 868
If you are interested in this vacancy, please, send your CV to the following address: rekrutacja[at]kbti.pl in the title: Employee in poultry production / Mol
Pensja: 13.85
Lokalizacja: MOL
Firma: KbtiPoland
Oferta pracy Pracownik na produkcji drobiu, MOL może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 167 razy | 28-09-2021