Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Pracownik montażu, Panasonic - Pilzno

Pracownik montażu, Panasonic - PilznoProponujemy pracę dla panów i pań:
-umowa o pracę,
-prace montażowe na linii produkcyjnej,
-montowanie różnego rodzaju komponentów,
-wynagrodzenie 75 Kc na godzinę (na czysto), minimalnie 12500, -Kc miesięcznie (na czysto),
-premię do 1000 Kc,
-zakwaterowanie darmowe, lub z dopłatą do 1000 Kc miesięcznie, (pokoje 2-3 osobowe),
-praca na 2 zmiany:
*zmiana ranna od poniedziałku do czwartku (10, 5 godziny x 4 dni),
*zmiana nocna od wtorku do czwartku (10, 5 godziny x 3 dni),

Oczekujemy:
-zręczność manualną, praktyka i kwalifikacje mile widziane, ale nie konieczne,
-chęć do pracy,
Informacje dodatkowe:
-pracodawcą będzie czeska Agencja Pracy Brygadnicy.com,
-Kandydat obowiązkowo musi uczestniczyć w 5 dniowym, darmowym, szkoleniu w Rokycanach koło Pilzna, po zaliczeniu szkolenia i testów zostanie przyjęty do pracy. Szkolenie jest tak zorganizowane, aby Kandydat nie miał problemu zaliczyć szkolenie i testy w Panasonicu.
-Przyjazd do Rokycan na szkolenie odbywa się na własny koszt, zakwaterowanie w okresie szkolenia darmowe w Ośrodku Szkolenia Agencji Brygadnici.com. Do dyspozycji są kuchnie gdzie można gotować posiłki. Prosimy mieć na własne wydatki przynajmniej 2500 Kc, do pierwszej zaliczki, oraz gorsze ubranie na czas szkolenia. Właściwe ubranie pracownicze będzie dawane w Panasonicu.
- Praca natychmiast po zaliczeniu szkolenia i testu w Panasonicu. Przyjazdy do Rokycan: 21.9. po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Pozdrawiam
Pensja: 2100 zł netto
Lokalizacja: Rokycany / Pilzno
Firma: AGENCJA PRACY FACHMANN
Kontakt
Oferta pracy Pracownik montażu, Panasonic - Pilzno może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4961 razy | 16-09-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.