Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Pracownik montażu

Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Nr Ref: MON/BT/2014

Miejsce pracy: Batorowo, k. Poznania

Opis stanowiska:

  • Łączenie elementów plastikowych z gumowymi,

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

  • Sprawdzanie jakości elementów.

Wymagania:

  • Ze względu na specyfikę pracy mile widziane panie,

  • Zdolności manualnych, zaangażowania,

  • Pracowitości, sumienności,

  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,

  • Dojazdu do miejsca pracy we własnym zakresie (miejsce pracy: Batorowo, k. Poznania).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania dłuższej współpracy,

  • Przyjazna atmosfera w pracy.

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr 1954.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Zgłoszenia osobiste prosimy kierować na adres:
In Temporis Polska Sp. z o.o.
ul. Św. Czesława 4 (Wilda),
61-563 Poznań
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm

Pensja:
Lokalizacja: Batorowo
Firma: In Temporis Polska Biuro
Oferta pracy Pracownik montażu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4493 razy | 05-12-2015