Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

PRACOWNIK MECHANIKI POJAZDOWEJ stawka 14, 35 BRUTTO/H.

PRACOWNIK MECHANIKI POJAZDOWEJ stawka 14, 35 BRUTTO/H. Interesujesz się mechaniką pojazdową, masz zamiłowanie do inżynierii mechanicznej, chciałbyś pomóc we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych? To trafiłeś pod właściwy adres. U nas masz możliwość rozwoju i pracy w innowacyjnej firmie. Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć obróbka metalu na podstawie rysunków technicznych, składanie różnych części maszyn, podłączanie elektryki, hydrauliki i pneumatyki jak róznież spawanie.

Oferujemy:
Stawkę podstawową euro 14.35 brutto/h
Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu dla osób z prywatnego zakwaterowania powyżej 10 km
Cotygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie zdrowotne w cenie 34,78 euro tygodniowo
Zakwaterowanie firmowe w cenie euro 99, 50 tygodniowo
Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Wymagania:
Prawo jazdy
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym
Pensja: 16
Lokalizacja: Nieuwegein
Firma: ABMN
Kontakt 4u
Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoje aktualne c.v. na msikora@abmiddennederland.nl z dopiskiem pracownik konstrukcji budowlanej#8221; lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31 634 385 407.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


ABMN | Czytano 148 razy | 02-02-2023

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.