Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik magazynu z kosmetykami STAWKA nawet 2200 euro!

Pracownik magazynu z kosmetykami STAWKA nawet 2200 euro!Praca w magazynie z kosmetykami. Zarobki nawet do 2200 euro brutto miesięcznie! BEZ ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO! Na czas kwarantanny damy ci zakwaterowanie za darmo, a do tego zapłacimy Ci za każdy dzień oczekiwania na rozpoczęcie pracy!!!!

Miejsce pracy: Ennigerloh, Niemcy

GŁÓWNE ZADANIA
#8226; Pakowanie artykułów
#8226; Zbieranie zamówień

SZCZEGÓŁY OFERTY
#8226; Stawka godzinowa: #8364;11, 30 brutto
+ dodatki zmianowe, za nadgodziny i święta
#8226; Nocki płatne +25%!
#8226; Bardzo atrakcyjne zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach (DARMOWE NA CZAS KWARANTANNY)
#8226; Zapłacimy Ci za Twój czas na kwarantannie
#8226; Duża ilość godzin - nawet do 185h!
#8226; Wygodne godziny pracy: 6-14/15-23
#8226; Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

NASZE WYMAGANIA
#8226; Dobra kondycja fizyczna (praca stojąca)
#8226; Gotowość do pracy także w nocy (od listopada będę trzy zmiany)
#8226; Gotowość do pracy w soboty od listopada - w ten dzień nie będzie zmiany nocnej!

Chcesz pracować ze swoją drugą połową? Nie ma problemu, to oferta idealna dla par!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pensja:
Lokalizacja: Miejsce pracy: Ennigerloh, Niemcy
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Oferta pracy Pracownik magazynu z kosmetykami STAWKA nawet 2200 euro! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 268 razy | 13-11-2020