Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

PRACOWNIK MAGAZYNU ORDER PICKER W HOLANDII (M/K)

PRACOWNIK MAGAZYNU ORDER PICKER W HOLANDII (M/K)Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z niderlandzkimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Od 15 lat rekrutujemy na rynek niderlandzki, niemiecki i polski. Branże w których działamy to: produkcja, logistyka, ogrodnictwo.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.abpraca.pl do zakładki #8216;oferty pracy#8217; na której można znaleźć dziesiątki ofert. Jeżeli któraś z nich okaże się interesująca prosimy o kontakt z jednym z naszych biur w celu omówienia szczegółów i terminu rozpoczęcia pracy.

PRACOWNIK MAGAZYNU #8211; ORDER PICKER W HOLANDII (M/K)
Miejsce pracy: Sliedrecht

Jako orderpicker będziesz zajmował się realizacją zamówień w magazynie. Artykuły, które będziesz kompletować to między innymi sprzęt elektroniczny, kosmetyki, ubrania. Pracujesz w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do soboty.

BONUS ŚWIĄTECZNY #8211; ZYSKAJ 140 EURO
#8211; o szczegóły zapytaj swój oddział AB Job Service

Zyskujesz:
- wynagrodzenie 10, 67 euro brutto/ godzinę, cotygodniowo przelewane na Twoje konto
- dodatek wakacyjny 8, 33% dochodów brutto#8211; naliczane od godz. podstawowych
#8211; dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu
#8211; profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
#8211; opiekę koordynatora w miejscu pracy
#8211; w pełni wyposażone zakwaterowanie z darmowym wifi oraz ubezpieczenie zdrowotne
#8211; wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu


Zgłoś się do nas, jeśli:
- znasz język angielski w stopniu pozwalającym na komunikację#8211; jest to konieczne do kontaktu ze współpracownikami oraz Pracodawcą
- posiadasz czynne prawo jazdy kat. B #8211; aby móc poruszać się samochodem służbowym z miejsca zamieszkania do pracy i z powrotem
- jesteś gotów podjąć pracę również w okresie okołoświątecznym
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Abjobservice
Kontakt 4u
603567915
bydgoszcz@abpraca.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


abjobservice | Czytano 153 razy | 11-12-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ