Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Pracownik Magazynu - Operator wózka widłowego

Pracownik Magazynu - Operator wózka widłowego Jesteśmy globalną firmą, aktywną w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. W fabrykach, centrach rozwoju oraz biurach handlowych mieszczących się w ponad 50 krajach na całym świecie zatrudniamy ponad 25 tys. pracowników, łączących ogromną wiedzę naukową z doświadczeniem biznesowym.
Ciągle poszukujemy sposobów pozwalających nam realizować misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla nas i przyszłych pokoleń. Wierzymy, że to co robimy ma sens!

Zakład Produkcyjny Niepruszewie, ul. Cisowa 19

Zadania:
-Przyjęcie, rozładunek i załadunek surowców
-Administracja dokumentacją magazynową
-Przewożenie towarów za pomocą wózków widłowych
-Pobieranie próbek surowców dla potrzeb kontroli jakości, administrowanie dokumentacją dotyczącą próbek
-Przygotowywanie surowców do zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentami produkcyjnymi
-Dbanie o porządek w magazynie

Wymagania:
-Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem)
-Znajomość jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym
-Możliwość pracy z żywnością (aktualne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych)
-Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym
#8226;Dokładność w wykonywaniu zadań
-Sumienność i rzetelność
-Nastawienie na współpracę i sprawna komunikacja
-Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

Oferujemy:
-Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio w DSM))
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (Karta MultiSport, Karta Sodexo, Karta medyczna, ubezpieczenie na życie)
-Bezpieczne i higieniczne warunki pracy

Pensja:
Lokalizacja: Niepruszewo
Firma: DSM Nutritional Products
Oferta pracy Pracownik Magazynu - Operator wózka widłowego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

| Czytano 3971 razy | 03-02-2017