Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik magazynu

Pracownik  magazynuPracownik magazynu - Komisjoner/Zbieracz Zamówień(rowniez dla par)
#8226;Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
#8226;Wymiar pracy: Pełen
#8226;Wymagany język niemiecki: Nie
Zakres obowiązków
#8226;zbieranie zamówień
#8226;sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
#8226;pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
#8226;praca na dwie zmiany w niektórych działach na jedną zmianę
Wymagania
#8226;dobra sprawność fizyczna
#8226;dokładność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie
#8226;umowę o pracę na warunkach niemieckich
#8226;zakwaterowanie
#8226;pomoc polskiego koordynatora na miejscu
Firma, dla której będziesz pracować prowadzi wiodący na rynku sklep internetowy oferujący artykuły dla dzieci i młodzieży. Przedmioty z jakimi możesz się spotkać podczas pracy to zabawki, książki, ubranka dziecięce, buty oraz wyposażenie wnętrz dla młodych osób, dlatego jeżeli szukasz prostej i przyjemnej pracy w Niemczech zgłoś się!
W celu uzyskania dalszych informacji prosze o kontakt telefoniczny 0049-76159046310
Bonus dla każdego!
Jeśli masz znajomego, który zna język niemiecki i szuka właśnie pracy w Niemczech, poleć mu pracę w firmie Dynamic GmbH.
Jeśli osoba polecona przez Ciebie przepracuje u Nas minimalnie 4 tygodnie wynagrodzimy Ci tą pomoc i zaangażowanie bonusem w kwocie 100 #8364; netto.

Pensja:
Lokalizacja: Freiburg im Breisgau
Firma: Dynamic
Oferta pracy Pracownik magazynu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 951 razy | 16-10-2017