poloniawork13
Katowskyy
Katowskyy
Maria Madej
Maria Madej
wrnk92
wrnk92
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Popularne zawody

Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Pracownik Magazynu

Pracownik MagazynuZadania:
-Przyjęcie, rozładunek i załadunek surowców
-Administacja dokumentacją magazynową
-Przewożenie towarów za pomocą wózków widłowych
-Pobieranie próbek surowców dla potrzeb kontroli jakości, administrowaniedokumentacją dotyczącą próbek
-Przygotowywanie surowców do zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentami produkcyjnymi
-Dbanie o porządek w magazynie

Oczekiwania:
-Dokładność w wykonywaniu zadań
-Sumienność i rzetelność
-Możliwość pracy z żywnością (aktualne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych)
-Uprawnienia do obługi wózków widłowych
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym
-Nastawienie na współpracę i sprawna komunikacja
-Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

Oferujemy:
-Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio w DSM))
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (Karta MultiSport, Karta Sodexo, Karta medyczna, ubezpieczenie na życie)
-Bezpieczne i higieniczne warunki pracy
Pensja:
Lokalizacja: Niepruszewo
Firma: DSM Nutritional Products
Kontakt 4u
Anna Milkowska
anna.milkowska@kornferry.com

~Gosc | Czytano 2629 razy | 26-08-2016

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.