Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik Magazynu

Pracownik MagazynuEuro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 11 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej #8211; posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

PRACOWNIK MAGAZYNU - ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ

Miejsce pracy: Tilburg

Ilość godzin pracy: ok. 40/tydzień, praca na min. pół roku

Obowiązki:

Praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym. Praca polega na kompletowaniu zamówień i obsłudze wózka EPT.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1

- doświadczenie w pracy na magazynie

- umiejętność obsługi wózka EPT

- numer SOFI #8211; mile widziany

- prawo jazdy- mile widziane

- sprawność fizyczna

Oferujemy:

- stawkę 9, 50 euro brutto/h + 8, 75% dodatku zmianowego wypłacanego do każdej godziny

- zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

- pracę na dwie lub trzy zmiany (w zależności od działu)

- jednodniowy kurs na wózki EPT
Pensja:
Lokalizacja: Tilburg
Firma: Euro work
Oferta pracy Pracownik Magazynu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Euro work | Czytano 652 razy | 21-11-2017