Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik magazynu. Elektronika i akcesoria domowe- NL

Pracownik magazynu. Elektronika i akcesoria domowe-  NLNasza oferta tygodnia. Praca w magazynie EDCO to przepis na dobry start w Holandii. To bardzo nowoczesny magazyn z dobrymi produktami (min. elektronika znanych marek: słuchawki, głośniki bezprzewodowe, radia itp.) dzięki czemu praca tutaj jest lekka i przyjemna
Miejsce pracy: Holandia
Czeka na Ciebie praca na jednej z kilku pozycji:
- Zbieranie zamówień przyjemne produkty (elektronika, akcesoria domowe lub samochodowe)
- Pakowanie produktów przepakowywanie wyżej wspomnianych produktów w nowe opakowania, które odpowiadają europejskim standardom
- Obsługa wózków widłowych daj nam znać jakie masz uprawnienia. Znajdziemy Ci nowoczesny wózek
- Rozładunek i załadunek Lekkie towary czynią pracę na tym stanowisku tak samo lekką
Co możemy Ci zaoferować:
- Atrakcyjną stawkę godzinową od 11, 88 euro brutto z dodatkami do nawet 12, 91 euro brutto gdy zrobisz kurs na wózki widłowe
- Dodatek 12, 5% za pracę na zmianie popołudniowej + dodatki za pracę w weekendy dzięki temu zarobisz jeszcze więcej!
- Gwarancję godzin pracy potwierdzoną kontraktem
- Atrakcyjne i tanie zakwaterowanie blisko pracy
- Pewną cotygodniową wypłatę zawsze na czas!
- Pracę w nowoczesnej firmie na dłuższy okres koniec z skakaniem między firmami. W EDCO będziesz chcieć zostać na dłużej
- Darmowe szkolenia stanowiskowe np. na wózki typu combi
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Pracę dostępną praktycznie od zaraz!
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
- Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
- Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
Wymagania:
-Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy
-Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)
-Dobra kondycja fizyczna oraz motywacja do pracy
-Podstawy języka angielskiego będą dodatkowym atutem
Opis stanowiska
Magazyny EDCO to rodzinna sieć logistyczna założona w 1978r zajmująca się globalnie importem oraz exportem produktów m.in. w lokalizacji Eindhoven, Deurne, Moerdijk. Praca przebiega tu w miłej i przyjemnej atmosferze. Do głównych zadań należy m.in. na zbieranie zamówień ze skanerem magazynowym, pakowaniu towaru, etykietowaniu oraz przygotowywaniu podzespołów do wysyłki, rozładunek/załadunek kontenerów. System pracy jest zmianowy w tygodniu oraz w soboty. Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie?

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pensja:
Lokalizacja: Miejsce pracy: Holandia
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Oferta pracy Pracownik magazynu. Elektronika i akcesoria domowe- NL może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 198 razy | 18-11-2021