Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik logistyki dobre zarobki NL

Pracownik logistyki  dobre zarobki NLMyślisz o nowym wyzwaniu i nowych możliwościach? A może szukasz po prostu nowej pracy? Mamy coś dla Ciebie! Wyjedź z nami za granicę - to proste, pomożemy Ci wszystko zorganizować!
Miejsce pracy: ZALTBOMMEL, NL
GWARANTOWANE GODZINY PRACY = GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE
DOŁĄCZ DO NOWEGO ZESPOŁU I OTRZYMAJ:
*Pracę na pełen etat OD ZARAZ
*Konkurencyjne wynagrodzenie 11, 11euro/h (plus dodatek wakacyjny) wypłaty co tydzień!
*Atrakcyjny pakiet dodatków płacowych
*Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
*Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi
*Bezpieczny transport do / z miejsca pracy
*Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish! I to nie wszystko...
CO POTRZEBUJEMY OD CIEBIE?
*Zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
*Świetnej kondycji fizycznej (produkty mogą być ciężkie)
NASZ KLIENT: Specjalizuje się w instalacjach sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych i elektrycznych oraz jest jednym z czołowych dostawców w grupie produktów sanitarnych w Holandii. Nasz klient posiada własny dział spedycji, magazyn centralny i siedzibę główną w Zaltbommel oraz 61 oddziałów w Holandii. Dostarcza asortyment- ponad 150 000 różnych artykułów dla instalatorów, firm hydraulicznych, sprzedawców detalicznych i marketów budowlanych.
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobie-rzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiąz-ku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Pensja:
Lokalizacja: Miejsce pracy: ZALTBOMMEL, NL
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Kontakt 4u
Zainteresowała Cię ta oferta? Skontaktuj się z naszym konsultantem 71 889 83 70. CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


OTTO Work Force Recruitme | Czytano 38 razy | 27-07-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ