Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik centrum przesyłkowego

Pracownik centrum przesyłkowegoFirma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kolonia - Nadrenia Północna-Westfalia

Oferta skierowana tylko dla osób przebywających na terenie Niemiec !

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:
- sortowanie przesyłek
- rozładunek paczek kurierskich z kontenerów
- inne drobne prace magazynowe

Wymagania:
- osoba przebywająca na terenie Niemiec
- chęć do pracy
- zaświadczenie o niekaralności lub chęć jego wyrobienia
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy:
- stawka 10, 93 na zmianach dziennych, 13, 66 #8364; brutto/h na nockach
- opiekę polskiego koordynatora
- bezpłatny transport
- niemiecką umowę o pracę
- zakwaterowanie
- pakiet ubezpieczeń

Aplikuj za pomocą formularza zgłoszeniowego online:

lub prześlij swoje CV na adres mailowy: ogloszenia@lps.ag

w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy.

Kontakt tel. 71 750 44 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.#8221;

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:
#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.#8221;

Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.
Pensja: 10,93- 13,66 #8364; brutto/h
Lokalizacja: Kolonia
Firma: LPS
Kontakt 4u
rekrutacja@lps.ag

LPS | Czytano 102 razy | 03-04-2020

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.