Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

Pracowity 22 latek Pilnie szuka pracy

Pracowity 22 latek Pilnie szuka pracyMlody 22 latek szuka pracy. Jestem pracowity, bez nalogow, Podejme kazda prace bez potrzebnego jezyka obcego, najlepiej praca by mi odpowiadla na stale. Pozdrawiam i Czekam na Państwa oferty :)
Pensja: do uzgodnienia
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pracowity 22 latek Pilnie szuka pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1180 razy | 18-11-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.