Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Prace-remontowo-budowlane

Prace-remontowo-budowlaneGrupa remontowo-budowlana 4osoby i pomocnik, przyjmie prywatne zlecenia na prace, z zagwarantowanym noclegiem, bez nałogow, uczciwi i pracowici ze swinoujscia, pracowalismy juz w szwecji w tomelila, sibhult, boras, .
Pensja: 17000-2000KORON I UZGODNIENIA
Lokalizacja: od YSATAD -GETEBORG-OKOLICE,KRYSTIANSTADI OKOLICE
Firma: F.U.BEST.-SWINOUJSCIE
Kontakt
Oferta pracy Prace-remontowo-budowlane może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1557 razy | 17-09-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.