Strona główna >> Belgia >> Szukam pracy

Prace Ogólnobudowlane

Prace OgólnobudowlaneWitam
Murarz z wieloletnim doświadczeniem w pracach budowlanych na terenie Polski, Niemiec, Belgii podejmie zlecenia budowlane na terenie wyżej wymienionych państw. Murowanie tradycyjne pełną cegłą, komórkową, klinkier, szalowanie, wylewanie posadzek, szpachlowanie, płyty g-k, układanie płytek, i wiele innych. Własne narzędzia oraz środek transportu. Aktualny kraj pobytu Polska aczkolwiek jestem dyspozycyjny i mobilny w każdej chwili.
Pozdrawiam i liczę na jakieś oferty pracy
Pensja:
Lokalizacja: Cały Kraj
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Prace Ogólnobudowlane może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Szukam pracy

| Czytano 629 razy | 25-01-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.