Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Praca zdalna (branża nieruchomości)

Praca zdalna (branża nieruchomości)Stanowisko pracy:
Telemarketer/Telemarketerka
(praca zdalna) w miejscu zamieszkania.

Opis stanowiska pracy:
Chętnie nawiążę współpracę z osobami z doświadczeniem najlepiej w pracy w call center, to jest posiadające doświadczenie w: sprzedaży bezpośredniej, bankowości, rejestracji medycznej do pracy zdalnej w charakterze osoby przyjmującej oferty z branży nieruchomości oraz w celu umawiania na spotkania biznesowe z Pośrednikiem.
Praca polegałaby na wykonywaniu połączeń wychodzących do osób pragnących wynająć, sprzedać, wydzierżawić mieszkanie, lokal użytkowy, dom, działkę oraz polega na pozyskaniu oferty handlowej dla potrzeb Pośrednika. Praca wiąże się także z umawianiem na spotkania biznesowe z Klientem.

Wynagrodzenie:
Proponuję wynagrodzenie w kwocie 50 zł brutto, za każdą podpisaną i zrealizowaną umowę pośrednictwa.
Warunku umowy:
Umowa o dzieło / Rozliczanie wynagrodzenia po zrealizowanej umowie i wycofaniu oferty handlowej z bazy danych w terminie 7 dni po jej wycofaniu.
Czas pracy:
Praca może być wykonywana z dowolnego miejsca. Minimalne wymagania (pozyskanie minimum 5 ofert dziennie lub umówienie na minimum 5 spotkań biznesowych dziennie).
Mile widziani studenci, renciści, emeryci. Zawód: dowolny.
Czas pracy jest nienormowany. Preferowany czas wykonania pracy ok 2 h dziennie głównie od poniedziałku do soboty/święta wolne.
Osoby zainteresowane pracą proszę o składanie CV oraz o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. Nr 133, Poz. 883).


Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma:
Kontakt 4u
Pośrednik Katarzyna Burnett
tel. (+48)883-542-480
tel. (+48)888-330-21
Email: kupnosprzedaznieruchomosci@wp.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 4074 razy | 02-06-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ