Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

Praca za granicą na obiektach przemysłowych!

Praca za granicą na obiektach przemysłowych! Zagraniczni pracodawcy poszukują doświadczonych specjalistów do pracy na rafineriach, zakładach chemicznych, elektrowniach, platformach wiertniczych (monter izolacji przemysłowej, spawacz, monter rusztowań, malarz przemysłowy, piaskarz, monter rurociągów oraz wiele innych)
-pracę na terenie m.in. Norwegii, Belgii, Holandii, Szwecji, Finlandii, Szwajcarii
-stawka do negocjacji
-zakwaterowanie
-ubezpieczeniePensja:
Lokalizacja:
Firma: CH-24
Kontakt
Oferta pracy Praca za granicą na obiektach przemysłowych! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

| Czytano 2270 razy | 20-12-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.