Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Joanna Kleczek
Joanna Kleczek
gosiakalinowska
gosiakalinowsk
zorzeta
zorzeta
Monika Gulińska
Monika Gulińsk
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Cypr >> Szukam pracy

Praca z Nauką zawodu

Praca z Nauką zawoduMam 28 lat. Pracowałem w różnych branżach, czy to w Polsce czy to za granicą głównie jako pracownik fizyczny. Wychowywałem się bez ojca i matki, to u ciotki to w domu dziecka. Ciułałem grosz po groszu, i w końcu kupiłem małe mieszkanie komunalne. Podczas mego pobytu w jednej pracy, sąsiad alkoholik podpalił swoje mieszkanie i niestety moje też uległo całkowitemu zniszczeniu. Chcę znów zacząć od zera, życiu musiałem pracować i czego najbardziej żałuję to że nie mam faktycznie żadnego zawodu, człowieka nie opuści wiedza jaką zdąbędzie. Szukam więc w Polsce jak i na saksach pracy, z możliwością praktyki od podstaw zawodu u rzemieślnika, fachowca.. W miejscu zamieszkania nic mnie nie trzyma. Jestem pracowity, rzetelny, oddany pracy, zdyscyplinowany, w życiu nie jedno przeszedłem i bardzo szanuje dobrych ludzi.Nie wiem w tej chwili co z własnym życiem zrobić, ale wiem że tylko w pracy odnajduje się i odżywam.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
marcin-pracaszczecin@hotmail.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 1160 razy | 12-03-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.