Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Praca wakacyjna dla uczniów / studentów

Praca wakacyjna dla uczniów / studentówWakacje i praca w Holandii!

Już niebawem okres wakacyjny w którym wiele holenderskich firm szykuje się do wysokiego okresu produkcyjnego, dzięki czemu otwiera się wiele nowych i ciekawych miejsc pracy !

To najlepszy moment, aby załapać się na najlepsze oferty pracy!
Połącz zwiedzanie Holandii z pracą !

Pierwszy nabór dla uczniów i studentów już trwa wiec prześlij do nas swoje CV abyśmy mogli powiedzieć Ci więcej o naszych ofertach!

CV o tytule '' PRACA WAKACYJNA'' prosimy kierować na adres ;
biuroradom@euroservices.com.pl

#8222;Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne#8221;.
#10071;#65039;Prosimy o załączanie następującej klauzuli ;
#8222;Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji
Pensja:
Lokalizacja: Zwijndrecht
Firma: Euroservices Polska
Kontakt
Oferta pracy Praca wakacyjna dla uczniów / studentów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Euroservices Polska | Czytano 873 razy | 08-03-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.