Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

Praca w Team Support

Praca w Team SupportUwaga Rodacy.
Uwazajcie na prace w tej firmie.
Praca niewolnicza bardzo ciezka.
Firma obiecuje ze to jest lekka praca ale to nieprawda.
Pracuja tylko obcokrajowcy( Węgrzy, Polacy i inni. Zmiany sa po 12 godzin od 06-18
i 18-06 ale wytrzymac tam 2 godziny to nie lada wyzwanie. Rotacja pracownikow jest bardzo duza i zmienia sie z tygodnia na tydzien. Supervisorzy to glownie Polacy i lotysze zachowuja sie jak ... i poganiaja aby pracowac szybciej i szybciej.
Polacy omijajcie ta firme z daleka.
Pensja: Miesiecznia
Lokalizacja: Anglia
Firma: Wykiwani Polacy
Kontakt
Oferta pracy Praca w Team Support może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

~Gosc | Czytano 1972 razy | 27-04-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ