Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Praca w Szwecji - Mechanik floty naziemnej lotniska

Praca w Szwecji - Mechanik floty naziemnej lotniskaDla naszego szwedzkiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko

Mechanik floty naziemnej lotniska
Sztokholm oraz Goteborg

Naprawa floty naziemnej lotniska ze szczególnym uwzględnieniem napraw z zakresu systemow elektrycznych oraz hydraulicznych

Warunki pracy:
- wynagrodzenie: 26.000 #8211; 28.000 Koron szwedzkich/miesiecznie brutto.
- zatrudnienie na szwedzkich warunkach na pełnym etacie
- każdy mechanik otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty)
- pomagamy w zakwaterowaniu, w uzyskaniu pozwolenia na pobyt, numeru personalnego oraz otwarciu konta bankowego.
- mechanikom z odpowiednim doświadczeniem zawodowym, którzy nie znają żadnych języków obcych, proponujemy udział w bezpłatnych kursach języka norweskiego. Szkolenie przygotowuje do samodzielnej pracy na norweskim warsztacie (w którym przeważnie pracuje się z samymi Norwegami, dlatego też więc znajomość języka w stopniu przynajmniej podstawowym jest niezbędna).


Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe jako mechanik samochodowy oraz kilkuletnie, aktualne doświadczenie w zawodzie (najlepiej w autoryzowanych serwisach).
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywna znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego (bądź chęć podjęcia szkolenia z zakresu języka norweskiego).


Mile widziane:
Aplikacje mechaników znajdujących się na terenie Szwecji.


Termin rozpoczęcia pracy:
Rozpatrywany indywidualnie pomiędzy warsztatem, a mechanikiem.
Pensja:
Lokalizacja: Sztokholm
Firma: Cba
Kontakt
Oferta pracy Praca w Szwecji - Mechanik floty naziemnej lotniska może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Cba | Czytano 1234 razy | 16-12-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.