Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Praca w Rotterdamie , agencja Olympia , od zaraz

Praca w Rotterdamie , agencja Olympia , od zaraz Uwaga. kolejny oszust podszywa się pod holenderską agencje. tym razem oferta pracy z agencji Olympia w Rotterdamie. Dostaniecie bzdurnego maila ze właśnie się zakwalifikowaliscie i jedyne co macie zrobić to wysłac kase na busa :-)) gośc podaje holenderskie konto i holenderską komórke. używa adresu mailowego kończącego się na @gmail , nie dajcie sie złapac na to. to typowe oszustwo jak każde, gdzie ktośchce wpłaty na cokolwiek.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca w Rotterdamie , agencja Olympia , od zaraz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 3351 razy | 20-11-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.