Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Praca w rolnictwie

Praca w rolnictwieMezczyzna 44 lata. Szukam pracy w rolnictwie: Szwajcaria, Niemcy, Belgia najchetniej przy koniach. Okolo roczne doswiadczenie w stadninie koni w Szwajcari. Dyspozycyjny natychmiast,na czs nieokreslony.Bardzo slaba znajomosc jezyka niemieckiego.
Pensja:
Lokalizacja: Tychy
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca w rolnictwie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 677 razy | 02-12-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.