Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Praca w restauracjach greckich w Niemczech

Praca w restauracjach greckich w NiemczechPosiadamy wolne miejsca pracy w restauracjach greckich dla kucharzy i pomocy kuchennych. Wymagana komunikatywna znajomość greckiego lub niemieckiego i doświadczenie w na w/w stanowiskach. Wynagrodzenie 900 do 1400 euro netto miesięcznie (w zależności od stanowiska i doświadczenia) + nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie + ubezpieczenie.
Pensja: 900 do 1400 euro netto
Lokalizacja:
Firma: gastrojob
Kontakt
Oferta pracy Praca w restauracjach greckich w Niemczech może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 2335 razy | 28-08-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.