Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca w NIEMCZECH szwaczki

Praca w NIEMCZECH szwaczkiAgencja Pracy SA sp. z o.o. dla naszego niemieckiego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko: SZWACZKA
#128204; Miejsce pracy: Weil am Rhein

#9989; Zadania na stanowisku:
#9726; szycie odzieży na przemysłowych maszynach szwalniczych Juka (overlock, stębnówka,
renderka, guzikarka)
#9726; dbanie o porządek na stanowisku pracy
#9726; kontrolowanie i raportowanie własnej pracy

#9989; Wymagania:
#9726;doświadczenia jako krawcowa/szwaczka
#9726; umiejętność pracy w zespole
#9726;wytrwałość, cierpliwość, dokładność
#9726; mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego lub/i francuskiego lub/i
włoskiego

#9989; Oferujemy:

#9726; stawka godzinowa 10, 88 #8364;
#9726; zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
#9726; standard pracy 8h z możliwością nadgodzin

Możliwość rozpoczęcia pracy od 01/06/2022

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel 881 558 191 lub/i przesłanie CV na adres mailowy i.gomes@apt-trion.pl z zamieszczoną klauzulą :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: APT Trion
Kontakt 4u
tel +48 881 558 191
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

IzabelaGdS | Czytano 187 razy | 16-03-2022