Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

Praca w Niemczech, opiekunka dla Pani Dorit

Praca w Niemczech, opiekunka dla Pani Dorit Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Praca w Niemczech, opiekunka dla Pani Dorit 72 lata
Berlin

Stan zdrowia:
Pani Dorit, potrzebuje pomocy w poruszaniu się. Cierpi na demencję.

Obowiązki:
Do obowiązków opierunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego: gotowanie, sprzątanie, pranie oraz robienie zakupów.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomocy w myciu oraz gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1020-1050 euro netto
Pensja: 1050 euro netto
Lokalizacja:
Firma: Gowork
Oferta pracy Praca w Niemczech, opiekunka dla Pani Dorit może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

| Czytano 1527 razy | 23-09-2013