Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

PRACA W HOLANDII- SZKLARNIA Z KWIATAMI DONICZKOWYMI

PRACA W HOLANDII- SZKLARNIA Z KWIATAMI DONICZKOWYMIMOREGO- agencja zatrudnienia / oddział Olsztyn (nr KRAZ 16198)
dla jednego z holenderskich klientów poszukuje pracowników (kobiet i mężczyzn) na stanowisko:

PRACOWNIK SZKLANI Z KWIATAMI DONICZKOWYMI

Miejsce pracy: Westland, Holandia (Królestwo Niderlandów)

Zakres obowiązków:

- sadzenie i przesadzanie kwiatów doniczkowych
- pielęgnacja kwiatów: obrywanie pączków, przycinanie liści
- selekcja i sortowanie kwiatów
- pakowanie, etykietowanie, przygotowanie do wysyłki
- kontrola jakości

Oferujemy:

- wynagrodzenie w wysokości 10, 34 #8364; brutto/h dla osób powyżej 21 roku życia
- wzrost stawki wraz ze stażem
- dodatki wakacyjny oraz urlopowy- odkładane na konto pracownicze
- możliwość wyjazdu w parach lub małych grupach
- parom i małym grupom gwarantujemy wspólne zakwaterowanie i pracę na jedną zmianę
- zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę
- zakwaterowanie w domach murowanych lub w hotelu pracowniczym- 100, 50 #8364;/ tydzień
- darmowy transport do pracy
- ubezpieczenie
- pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii
- wsparcie polskiego koordynatora
- pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Wymagania:

- zapał i chęć do pracy
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- dobry stan zdrowia pozwalający na podjęcie pracy fizycznej
- posiadanie konta bankowego

Mile widziane: prawo jazdy/ doświadczenie w pracach szklarniowych/ podstawowa znajomość języka angielskiego.

Masz pytania? Zadzwoń!

Pensja: 10,34
Lokalizacja: Hoek van Holland
Firma: Morego
Oferta pracy PRACA W HOLANDII- SZKLARNIA Z KWIATAMI DONICZKOWYMI może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

olsztyn@morego.pl | Czytano 409 razy | 08-11-2021