Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Praca w greckiej restauracji

Praca w greckiej restauracjiPraca w greckiej restauracji KORFU w BAHNHOFSTRASSE w Niemczech.praca dla barmanki wymagania do lat 35 język niemiecki lub grecki pomoc kucharza do 45 lat język grecki, niemiecki. Informacje pod numerem 004972452298.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca w greckiej restauracji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3999 razy | 21-05-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.