Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Praca w Fabryce zabawek Francja

Praca w Fabryce zabawek Francja Uwaga na ta oferte !!!!! ten caly michal kobus to zwykly oszust !!!! pobiera oplate za dojazd do francji z gdanska 150 zl dzwoni sie do niego on mowi zeby wyslac jemu na konto kase a on przesle umowe do 2 lub 3 dni. i ani kasy nie ma ani umowy !!! mnie tez oszukal ale juz sprawe zglosilam na policji. nie dajcie sie nabrac .
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca w Fabryce zabawek Francja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 1856 razy | 10-05-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.