Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

Praca w Danii przy pakowaniu czekolady?

Praca w Danii przy pakowaniu czekolady?Witam.
Dostałam ofertę pracy w Danii przy pakowaniu czekolady? Czy ktoś również dostał? Czy ma pewność, że to nie kolejni oszuści? Jeśli masz też propozycję pisz. Razem raźniej :). Praca jest niby w Kopenhadze, na 3 miesiace z mozliwoscia przedłuzenia, zakwaterowanie darmowe tylko niby trzeba wpłacić 1250 zł kaucji... proszę o kontakt tylko osoby, które mają również taką ofertę. TO NIE JEST OFERTA PRACY tylko zapytanie. Pozdrawiam.

Odpowiedź moderatora:
Naiwny jesteś.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca w Danii przy pakowaniu czekolady? może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

~Gosc | Czytano 2365 razy | 08-05-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ