Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Praca w Bognor Regis bez znajomości języka

Praca w Bognor Regis bez znajomości językaAgencja Pracy Single Resource poszukuje chętnych do pracy w Wielkiej Brytanii przy pakowaniu warzyw. System zmianowy: 4 dni pracy; 4 dni wolnego, możliwość pracy w dni dodatkowe, stawka: 7,83 na godzinę, nadgodziny: +25% za godzinę powyżej 44 godzin w tygodniu, możliwy natychmiastowy start, praca około 10 godzin dziennie. tel. 788-176-867.
Pensja: 7,83 - 10
Lokalizacja: Bognor Regis
Firma: Single Resource
Kontakt
Oferta pracy Praca w Bognor Regis bez znajomości języka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 1130 razy | 23-07-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.